loader

Karaağaç Mah. İstanbul Cad. No:8/C Hadımköy - Büyükçekmece/İstanbul

BİZ KİMİZ?

Firmamız Nurtaş Bakır Semaver olarak 1968 yılında kurulmuştur.

1968'den 1978 yılına kadar imalatına Süleymaniye / İstanbul adresinde devam eden firmamız 1978 yılında Bayrampaşa / İstanbul da bulunan fabrikasına taşınarak ürün çeşitliliğini arttırmaya başlamıştır.

Asıl amaç olan ihracat liderliği hedefi doğrultusunda ürün çeşitliliğini ve üretim planlamasını modernize eden firmamız, 1983 yılına gelindiğinde üretiminin %60 'ını ihraç ederek, firma misyonunu başarmak yolunda büyük bir adım atmıştır.

img
 

 

1986 senesine gelindiğinde, pazarın gerektirdiği doğrultuda üretim bandını yenileyerek, çelik çaydanlık ve çelik tencere imalatına başlayan firmamız, Sn.Yusuf EGE tarafından Nurtaş Mutfak Eşyaları olarak adlandırılmıştır.

Kısa bir süre içinde, çelik mutfak eşyaları sektöründe lider konuma gelen firmamız, 1994 senesinde ihracat
rekortmeni olmuş ve dönemin Cumhurbaşkanı Sn. Süleyman DEMİREL tarafından ödüllendirilmiştir.

2004 senesinde Arena Yanmaz Yapışmaz Mutfak Eşyaları firmasını kurarak Teflon mutfak eşyaları üretimine başlayan Nurtaş, bu sayede ürün çeşitliliğini daha da artırarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır.

Nurtaş Mutfak Eşyaları olarak hedefimiz, kaliteli ürünler imal ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve firmamızı global bir marka haline getirmektir..

img